ÚVOD  
 . 
  O PROJEKTE  
 . 
   VÝBER BYTOV   
 . 
  GALÉRIA  
 . 
  FINANCOVANIE  
 . 
  DEVELOPER  
 . 
  KONTAKT  
 
O PROJEKTE       ŠTANDARD       LOKALITA      


O Projekte

Obytný súbor MILESTONES III bude situovaný v blízkosti predchádzajúcich dvoch etáp projektu, v Banskej Bystrici na sídlisku Fončorda. Obytný súbor bude pozostávať z dvoch identických, zrkadlovo orientovaných bytových domov so 41 atraktívne riešenými bytmi v každom z nich.

Z hľadiska urbanistického začlenenia sú objekty navrhnuté tak, aby akceptovali a využili potenciál polohy, umožnili funkčné prepojenie okolia a priaznivo zohľadnili orientáciu na svetové strany. Bytové domy odzrkadľujú modernú architektúru. Sú polozapustené vo svahu s dominantnými balkónmi. Svojím flexibilným dispozičným riešením sú pripravené vyhovieť všetkým požiadavkám a nárokom svojich budúcich užívateľov. Projekt ponúka energeticky úsporné bývanie s reguláciou spotreby tepla a kvalitné zateplenie budovy minerálnou vlnou. Budúci majitelia bytov ocenia aj istú uzavretosť areálu objektu, zelené plochy a oddychové zóny pozemku, ktoré nebudú verejne prístupné a priechodné.

Z pestrej palety 1-5 izbových bytov sú najviac zastúpené práve 3-izbové byty, ktoré spolu s blízkosťou škôl a občianskej vybavenosti spĺňajú požiadavky na ideálne bývanie pre rodiny s deťmi.

Všetky byty majú atraktívny balkón alebo terasu. Väčšina 3-4 izbových bytov má veľké slnečné balkóny s výmerou cca 14 m2 orientované na juh. V uzavretom areáli objektu bude vytvorených 99 parkovacích miest. Hlavný vstup do areálu bude zabezpečený automatickou závorou. Projekt zároveň ponúka maximálny komfort pre budúcich obyvateľov tak z hľadiska dopravno-technickej infraštruktúry, ako aj kompletnej občianskej vybavenosti. V blízkosti sa nachádza škola, škôlka, zdravotné stredisko, obchody, služby, nákupné centrum, zastávka autobusu. Blízko je do centra mesta ako aj do prírody a na rôzne športoviská.

Štruktúra bytov

byty

počet bytov

úžitková plocha bytu

v m2

balkón (B) / terasa (T)

v m2 *

jednoizbové

18

32,99 – 34,12

3,80 – 4,70 (B)

dvojizbové

18

48,60 – 56,26

5,20 – 5,40 (B)

trojizbové

30

65,42 – 85,25

5,20 – 16,00 (B)

štvorizbové

14

95,81 – 107,07

14,25 (B) – 57,30 (T)

päťizbové

2

157,13

44,30 (T)

 

Pozn.: * výmera balkóna nie je započítaná v úžitkovej ploche bytu

 
 
Copyright © 2021 Milestones - všetky práva vyhradené
Design by ARTLANDIA
  ÚVOD   .   O PROJEKTE   .   VÝBER BYTOV   .   GALÉRIA   .   FINANCOVANIE   .   DEVELOPER   .   KONTAKT