ÚVOD  
 . 
  O PROJEKTE  
 . 
   VÝBER BYTOV   
 . 
  GALÉRIA  
 . 
  FINANCOVANIE  
 . 
  DEVELOPER  
 . 
  KONTAKT  
 
PREDSTAVENIE SPOLOČNOSTI       HLAVNÍ PARTNERI PROJEKTU       REFERENCIE DEVELOPERSKÝCH ČINNOSTÍ      


Predstavenie spoločnosti

Mesto Banská Bystrica, ako aj jeho blízke okolie, je jedným z najkrajších na Slovensku. Aj to bol dôvod, prečo spoločnosť FEIDIAS zrealizovala svoje developerské projekty práve v tomto meste. Patrí k nim Polyfunkčný bytový dom MILESTONES I a Bytový dom MILESTONES II na sídlisku Fončorda. Úspešnosť realizácie, manažérske skúsenosti a znalosť potrieb daného trhu nás viedli k rozhodnutiu pripraviť a zrealizovať v tejto lokalite ďalšiu etapu - Obytný súbor MILESTONES III. Zámerom spoločnosti je postupne rozširovať svoje aktivity aj na ďalšie územie Slovenska kvalitnými a cenovo dostupnými projektmi bývania.

Výstavba obytných komplexov je dominantnou činnosťou spoločnosti FEIDIAS od jej vzniku v roku 2006. Každý z projektov, ktorý sme zrealizovali alebo v súčasnosti pripravujeme , kladie dôraz na výber lokality, estetickú hodnotu budovy, jej logické zasadenie do prostredia, praktickú funkčnosť priestorov a okolia, dispozičné riešenia bytov, kvalitu materiálov a technologického zhotovenia diela. Cieľom je vždy splniť očakávania zákazníkov a ich spokojnosť s novým bývaním.

Spoločnosť FEIDIAS pri príprave a realizácii výstavby starostlivo vyberá dodávateľov, spolupracuje s vybranými architektonickými ateliérmi, stavebnými firmami a realitnými agentúrami. Pri jednotlivých projektoch úzko spolupracujeme aj s financujúcimi bankami. Tieto vysoko profesionálne vzťahy sú zohľadnené aj vo zvýhodnených podmienkach hypoték pre klientov. Perspektívne projekty a stabilný tím spolupracovníkov, skúsených odborníkov a profesionálov v oblasti stavebníctva, architektúry, obchodu, práva, financií a marketingu prispievajú k upevneniu kreditu spoločnosti FEIDIAS ako stabilného a spoľahlivého partnera a k spokojnosti našich klientov.

Feidias (brožúra na stiahnutie vo formáte pdf)    

 
 
Copyright © 2021 Milestones - všetky práva vyhradené
Design by ARTLANDIA
  ÚVOD   .   O PROJEKTE   .   VÝBER BYTOV   .   GALÉRIA   .   FINANCOVANIE   .   DEVELOPER   .   KONTAKT